• Img

  Kurumsal

  1 Haziran 1954 yılında Nevzat SEZER tarafından şahıs firması olarak Malatya’nın Arapgir ilçesinde kurulmuştur. 1973 Aralık ayında Nevzat SEZER’in vefatı üzerine ikinci kuşak olarak R.Kamuran SEZER tarafından firmanın faaliyeti sürdürülmeye başlamıştır. Devamı

   
 • Img

  Vizyonumuz

  Markamızın ve logomuzun bulunduğu her yerde saygın ve güvenilir bir firma olduğumuzu kanıtlayıp aranılır olmak hedefimizdir.

   
 • Img

  Misyonumuz

  Tecrübe, kalite, güven ilkeleri doğrultusunda yarım asrı aşkın süredir verdiğimiz hizmeti aynı ilkelere bağlı kalarak daha ileri kuşaklara aktarmak; başlıca misyonumuzdur.

   
 • Img

  Temsilcilikler

  Basın ve Yayın hizmetlerinde saygın bir yer edinen şirketimiz, aynı zamanda AJANS PRESS Medya Takip Merkezi’nin Malatya Bölge Temsilciliği görevini sürdürmektedir. Malatya Bölge Temsilciliği’ne Elazığ ve Tunceli illeri de bağlı bulunmaktadır. Resmi ve özel kuruluşlara yerel, ulusal ve soysa medya takip hizmeti verilmektedir.

   
 • Img

  Hizmetlerimiz

  Şirketimiz gazete, dergi, kitap, broşür, antetli kağıt ve zarf, kartvizit, karton kutu, takvim, afiş, davetiye, fiş, makbuz ve her türlü matbu evrak basım işlerinde hizmet vermektedir. Uzman ekibimizle “uygun fiyat, kalite, tecrübe ve zamanında teslim” konularına önem veren müşterilerimizin bizleri tercihi ile 60 yıllık tecrübemizle matbaacılık hizmeti sunmaktayız.